Etei Tóth Mihály (?-?), működött a XX. sz közepén és második felében:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Etei-Toth-Mihaly-mukodott-a-XX-sz-kozepen-es-masodik-feleben-Csendelet-Olaj-vC3~II2607831
2607831
10097
415
14000
Leírás: Etei Tóth Mihály (?-?), működött a XX. sz közepén és második felében: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben, 50×40 cm
: tm