Bojtos Károly (1936-2011): Áradás I. Rézkarc, papír, jelzett, számozot... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/415/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Bojtos-Karoly-1936-2011-Aradas-I-Rezkarc-papir-jelzett-szamozott-36100-Uvegezett-~II2599255
2599255
10051
415
Leírás: Bojtos Károly (1936-2011): Áradás I. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (36/100). Üvegezett, sérült fakeretben, 39×27 cm
: pk