Aranyosi György (1944- ): Saint Georges et le dragon, 1975 (Cluj) / Sárkányölő Szent György szobra, 1975 (Kolozsvár). Aquaforte, aquatinta, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 30x21 cm