Festmények és grafikák

Tételek száma: 458

Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916): Női portré. Szén, papír. Jelzés nélkül. Sérült. 86×61 cm. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében és hagyatékában
10216.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10217.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916): Szerelmespár vázlat (kétoldalas mű, hátoldalán női portré). Pasztell, ceruza, karton. Jelzés nélkül, alján apja, Kézdi-Kovács László autográf feliratával. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményében és hagyatékában. Sérült. 70×50 cm. Kézdi-Kovács Lóránt apja, Kézdi Kovács László nyomdokain festőnek készült a Képzőművészeti Főiskolán. Munkái ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darab!
10218.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Kiss Péter (1957-): Délután. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 19,5×29 cm
10219.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kiss Terézia (1928-2016): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 39x30 cm
10220.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
10221.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Klie Zoltán (1897-1992): Vadállat az erdőben. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (halványan). Üvegezett, dekoratív fa keretben, 20×28 cm
10222.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Klie Zoltán (1897-1992): Nyári Visegrád, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 48×58 cm
10223.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
10224.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Kokas Ignác (1926-2009): Viharos táj. Akvarell, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett és Kokasné Kósa Judit aláírásával. Üvegezett keretben, 23,5x16 cm
10225.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
10226.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10227.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft