Ex libris és kisgrafika

Tételek száma: 27

Kass János (1927-2010): Menyecske. Rézkarc, selyem, jelzett a karcon. 9x5 cm. Országos Gumiipari Vállalat, Bp., újévi üdvözlőlapja részeként, fedlap hiányzik.
10864.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1939-1940 Menyhárt József (1901-1976): 3 db alkalmi kisgrafika (karácsony, újév, gyermek születése), foltos állapotban, 13x11 cm és 18,5x10 cm között
10865.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17 db vegyes ex libris, közte Fery Antal (1908-1994), több egyforma
10866.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jelzés nélkül: Budapesti részletek, 4 db rézkarc, papír, 7,5×10,5 cm
10867.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1937-1977 4 db ex libris és kisgrafika, vegyes állapotban (Fery Antal, Franz Kaiser, Menyhárt József), 11x10 cm és 20,5x13 cm között
10868.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ferdinand Staeger (1880-1976): Ex libris Lucie Spielberg. Klisényomat, hártyapapír. Jelzett a nyomaton. Lap teteje papírra kasírozva. 9,5x9 cm.
10869.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1982 Magyar Kisgrafika. Kisgrafika Barátok Köre. Kiadói félvászon kötésű mappában. Számozott:325/550. Eredeti metszetekkel, többek közt Kass János, Bálványos Huba, Banga Ferenc, Stettner Béla grafikáival, össz. 23 db alkotás (hiányos, 24 db grafikával komplett). Klf. technikák, klf. méretben. Részben jelzett. Kass János, Rozanits, Strebenz. Lapméret: 24x15 cm Gyorsárverésre
10870.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10 metszet a Kisgrafika Barátok Köre kiadványa a Lipcsében megtartott VIII. Európai Ex Libris Kongresszus emlékére. Többek között Gross Arnold linómetszetével. 17x25 cm
10871.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1964, 66 Magyar kisgrafika mappák hiányosan 8+12 db grafika: Rozanits Tibor, Aszódi Weil, Bálványos Huba. stb. . 200. sorszámozott mappa kísérő tanulmányokkal.
10872.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Franz von Bayros (1866-1924): Ex libris Pinterits károly erotikus Heliogravür, papír, jelzés nélkül. 12x8 cm
10873.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Le scienze bio-mediche negli ex libris. Orvosi és gyógyszerész ex librisek. 63 reprodukált ex librissel.
10874.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1964 Magyar kisgrafika mappák hiányosan 15 db grafika a 20 ból Csohány Kálmán, Rozanits Tibor, Aszódi Weil, Bálványos Huba. stb. . 2/200. sorszámozott mappa kísérő tanulmányokkal.
10875.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft