Herendi porcelán harkály madár figura, fakopáncs, kézzel festett porce... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-harkaly-madar-figura-fakopancs-kezzel-festett-porcelan-jelzett-egeszen-a~II2522214
2522214
11211
414
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Herendi porcelán harkály madár figura, fakopáncs, kézzel festett porcelán, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 15 cm
: karap_norbert