Herendi Viktória mintás fonott kosárka, kézzel festett porcelán, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-fonott-kosarka-kezzel-festett-porcelan-jelzett-kopasnyomokkal-d13~II2590213
2590213
11147
414
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Herendi Viktória mintás fonott kosárka, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:13cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: