Bavaria 8db reggeliző készlet, gránit mintás porcelán, matricás virág... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Bavaria-8db-reggelizo-keszlet-granit-mintas-porcelan-matricas-virag-diszekkel-jelzett-ko~II2557743
2557743
11382
414
Leírás: Bavaria 8db reggeliző készlet, gránit mintás porcelán, matricás virág díszekkel, jelzett, kopásnyomokkal. összesen 24 darabból áll.
: karap_norbert