Alfred Stellmacher. Osztrák-Magyar Monarchia, cca 1900. Elefánt porcel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Alfred-Stellmacher-Osztrak-Magyar-Monarchia-cca-1900-Elefant-porcelan-edeny-fedel-nelkul-~II2586265
2586265
11313
414
Leírás: Alfred Stellmacher. Osztrák-Magyar Monarchia, cca 1900. Elefánt porcelán edény, fedél nélkül, kézzel festett, jelzett, sérült. 16 cm
: nagy_andras