2 db angol bögre, koronázási emlék, jelzett, kopásnyomokkal. m: 8-11,5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/2-db-angol-bogre-koronazasi-emlek-jelzett-kopasnyomokkal-m-8-11-5cm~II2566721
2566721
11390
414
Leírás: 2 db angol bögre, koronázási emlék, jelzett, kopásnyomokkal. m: 8-11,5cm
: karap_norbert