DN "Lotharingiai Károly herceg hadműveletei Ibrahim pasa ellen. A győztes táti csata emlékére, 1685. augusztus 15-16" kétoldalas latin nyelvű medál öntött másolata láncon T:2
Amerikai Egyesült Államok / Jersey / Jersey City 1865. 2$ hátoldalán jelzett gyűjtői másolat T:III szép papír
USA / Jersey / Jersey City 1865. 2 Dollars collector's edition reprint C:F nice paper
Amerikai Egyesült Államok / Észak-Karolina / Wilmington 18??. 4$ hátoldalán jelzett gyűjtői másolat T:III szép papír
USA / North Carolina / Wilmington 18??. 4 Dollars collector's edition reprint C:F nice paper
Amerikai Egyesült Államok / Virginia / Lynchburg 18??. 9$ hátoldalán jelzett gyűjtői másolat T:III szép papír
USA / Virginia / Lynchburg 18??. 9 Dollars collector's edition reprint C:F nice paper
NSZK 1989. 10M fénymásolata kis keretben, humoros leírással ( A legnagyobb szükségben) T:III FRG 1989. 10 Mark counterfait in a humorous frame (In greatest need) C:F Krause 38