Militária

Tételek száma: 25

1867-1869. Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya, a medalionban XVIII római számmal, mellszalag nélkül T:2- sérült fül Hungary 1867-1869. Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class decoration without ribbon C:VF damaged ear NMK 149.
32106.

1867-1869. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel II. osztálya", a medalionban "XVIII" római számmal, mellszalag nélkül T:2- sérült fül Hungary 1867-1869. "Distinction for 18 Years of Military Service for the Soldiers, 2nd Class" decoration without ribbon C:VF damaged ear NMK 149.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
15
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalaggal T:2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration with ribbon C:XF NMK 249.
32107.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration with ribbon C:XF NMK 249.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST) bronz kitüntetés mellszalagon T:2 felszíni karc  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials bronze decoration with ribbon C:XF surface scratch NMK 250.
32108.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" bronz kitüntetés mellszalagon T:2 felszíni karc Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" bronze decoration with ribbon C:XF surface scratch NMK 250.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- kis patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:VF small patina  NMK 249.
32109.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:2- kis patina Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" bronze decoration without ribbon C:VF small patina NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap Br emlékérem keretbe foglalva (keret sérült). Szign.: Murányi Gyula (29,5mm) + 1930. Santus Emericus (Szent Imre) Br jelvény, hátoldalán Ludvig Bp. Thék u. 44. (tű sérült) T:2-
32110.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" Br emlékérem keretbe foglalva (keret sérült). Szign.: Murányi Gyula (29,5mm) + 1930. "Santus Emericus (Szent Imre)" Br jelvény, hátoldalán "Ludvig Bp. Thék u. 44." (tű sérült) T:2-

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1915. Ferenc József : Népeimhez! A királyi szózat a nemzethez 1915. május 23-án. Minikönyv medál dombornyomott fém borítóval, A világháború emlékére felirattal (24x22mm)
32111.

1915. Ferenc József : Népeimhez! A királyi szózat a nemzethez 1915. május 23-án. Minikönyv medál dombornyomott fém borítóval, "A világháború emlékére" felirattal (24x22mm)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.
32112.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 kis patina Hungary 1917. Bronze Gallantry Meda Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small patina NMK 310.
32113.

1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Kautsch T:2 kis patina Hungary 1917. "Bronze Gallantry Meda" Br decoration without ribbon. Sign.: Kautsch C:XF small patina NMK 310.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1938. Felvidéki Emlékérem Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina Hungary 1938. Upper Hungary Medal Br decoration without ribbon C:XF patina NMK 427.
32114.

1938. "Felvidéki Emlékérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" Br decoration without ribbon C:XF patina NMK 427.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
32115.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 081,08
1 176,47
1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés fémjel és mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2- patina / Hungary 1939. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated Br decoration without hallmark and ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF patina NMK 436.
32116.

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés fémjel és mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2,2- patina / Hungary 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration without hallmark and ribbon. Sign.: BERÁN L. C:XF,VF patina NMK 436.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Berán T:2 NMK 428.
32117.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" Zn emlékérem mellszalag és függesztőkarika nélkül. Szign.: Berán T:2 NMK 428.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft