1985. "Mányi Bányaüzem megnyitása 1985. november 4." kétoldalas aranyo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000009/1985-Manyi-Banyauzem-megnyitasa-1985-november-4-ketoldalas-aranyozott-Br-emlekerem-68mm~II2595407
2595407
31118
414
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Leírás: 1985. "Mányi Bányaüzem megnyitása 1985. november 4." kétoldalas aranyozott Br emlékérem (68mm) T:2 kopott aranyozás
: pelikán_kristóf