14413.
414. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Kottagyűjtemény. Benne Bertini, Kuhlau, Duvrenoy, Edvard Grieg,..stb. Lepizig,én.,C.F. Peters-Breitkopf&Hätel. Kopott félvászon-kötésben.