Órák

Tételek száma: 40

Omega Seamaster 30 (1964), mechanikus, férfi karóra, 17 köves, bordó bőrszíjjal, aranyozott tok, működik, de tisztításra szorul, mert a másodperc mutató néha megáll. d:33mm (korának megfelelő állapotban).
11660.

Kikiáltási ár:
170 000 Ft
459,46
500,00
Omega Dynamic (1970 körül), automata, férfi karóra, , acél szíjjal, működik, d:42mm (korának megfelelő állapotban) a plexi lötyög.
11661.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
11662.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Rado Florence quartz karóra, zafír üveggel, karcálló zafírkristály óra üveggel, sárga számlappal, a számlapon kövekkel, fém szíjjal, működik, h: 22 cm, óratest: 3,5x3 cm
11663.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
CERTINA New Art mechanikus szerkezet, arany lünettával, működik, tokon apró kopás, működik d:34mm
11664.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Ezüst (Ag) tokos Longines zsebóra, jelzett számlap, jelzett mechanikus szerkezet, stopper funkció, dupla ezüst (Ag) jelzett tok Működő, szép állapotban. Svájc 1871. d:50mm (a második tokon véset: Králik Sándor Budapest.) Králik Sámuel (Besztercebánya, 1815- Budapest, Králik Sámuel ( 1815 - 1886). 5 év bécsi inaskodás után Pestre vissza kerülvén Hahn/ Hayn Gáspár órásmester mellett dolgozik, 1840-ben átveszi az 1822-ben alapított üzletet és 1843-tól kezdve saját jogon pesti órásmester. 1845-tól először Bécsben, később 1841, 1843, 1846-ban hazai iparmű kiállításokon, 1851-ben pedig Londonban szerez magának hírnevet. ezt koronázza meg 1852-ben azzal, hogy a párizsi nemzeti művészi akadémia tagjává választja. (A további kitüntetések, oklevelek felsorolásáról ezúttal lemondunk) Műhelye a Kígyó u. 8-ban még a jeles utódok idejében is megőrizte cégnévként Králik mester emlékét. Arcképét sem akárki, maga Barabás Miklós festette meg.
11665.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
39
Ezüst (Ag) Observatoire Meteorologie zsebóra, gyönyörű szecessziós tokban. Jelzett, apró kopásokkal, működik, d:50mm
11666.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
1 db retro mechanikus utazó óra (javításra szorul) és egy db quartz szerkezetű asztali óra. m: 5,5 cm és 3 cm
11667.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Diesel férfi karóra, quartz, fémszíjjal, kopott, elemcsere szükséges, működik. d: 52mm
11668.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Diesel férfi karóra, quartz, fémszíjjal, kopott, szükséges. d: 52mm
11669.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11670.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Modern fém tokos vadész témájű zsebóra kvarc zsebóra, lánccal d:45 mm
11671.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft