Nyomtatványok

Tételek száma: 421

1911 D.M.K.E. gyermek-üdülőháza és tanuló-otthona képekkel illusztrált prospektus, hajtott, 7p
14479.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1911 Bp., A Budapesti tűzoltó Testületek Szövetségének alapszabályai, 14p
14480.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1911-1914 Színházi újság I. évf. 2. sz., Makó, 1911. szept. 10-16., tűzött papírkötés, 18 p. + Színházi élet és mozi III. évf. 4. sz., szerk.: Incze Sándor, 1914. jan. 25.- febr. 1., fekete-fehér képekkel illusztrált, tűzött papírkötés, kissé kopott, 32+IV p.
14481.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10
1913 A Művészet c. folyóirat teljes XII. évfolyama egybekötve. Szerk.: Lyka Károly. Bp., 1913, Országos Magyar Képzőművészeti Társulat-Singer és Wolfner. Gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal, közte Körösfői-Kriesch Aladár színes kőrajzával illusztrálva. Félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
14482.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
1914 Négy darab Szamos című politikai újság az első világháború híreivel
14483.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1914 Bp., FÉSZEK Festőművészek, Építőművészek, Szobrászok, Zenészek, Énekesek és Komédiások Klubjának alapszabályai, 14p
14484.

1914 Bp., "FÉSZEK" Festőművészek, Építőművészek, Szobrászok, Zenészek, Énekesek és Komédiások Klubjának alapszabályai, 14p

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1915 Zsebnaptár az 1915. évre, kopott bőr-kötésben, a gerincen kis lyukkal, ceruzás bejegyzésekkel, 160 p.
14485.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1915 Az Élet c. folyóirat VII. évfolyama egybekötve (I. kötet). Bp., 1915, Élet Irodalmi és Nyomda Rt., VII+632 p. Gazdag fekete fehér képanyaggal, I. világháborús hírekkel, fotókkal. Aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben (az eredeti borító felhasználásával újrakötött), kopott borítóval, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
14486.

1915 Az Élet c. folyóirat VII. évfolyama egybekötve (I. kötet). Bp., 1915, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., VII+632 p. Gazdag fekete fehér képanyaggal, I. világháborús hírekkel, fotókkal. Aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötésben (az eredeti borító felhasználásával újrakötött), kopott borítóval, márványozott lapélekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1916-1917 Az Érdekes Újság számai az I. világháború idejéből, benne a háború híreivel és képeivel, gazdag fekete-fehér képanyaggal. Egybefűzve, egészvászon-kötésben, helyenként sérült lapok, kivágások, körbevágott lapszélek.
14487.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1916-1917 Vasárnapi könyv folyóirat összefűzött számai, nem teljes évfolyamok, hanem csak számok, közte több hiányos is, sérült és foltos is, laza, sérült fűzéssel. Benne fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal.
14488.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1917 Közhasznu Zsebnaptár mindenki számára az 1917-ik évre. Hasznos tudnivalókkal és jegyzéknaplóval. Harminchatodik évfolyam. Bp., 1916., Pallas. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, melléklet és ceruza nélkül, de a kopásnyomokat leszámítva jó állapotban.
14489.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1917 Magyar Állatorvos Egyesület előterjesztése hat oldal
14490.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft