Nyomtatványok

Tételek száma: 421

1897 A Magyar Királyi Operaház román király és királyné tiszteletére adott díszelőadásának műsora
14443.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1897 Vádeszéd Szentmarjay Dezső, a marosvásárhelyi (Erdély) kir. törvényszék elnökének Pálfy Mihály, a Közérdek című hírlap szerkesztője elleni sajtóperben, szép állapotban, 29p
14444.

1897 Vádeszéd Szentmarjay Dezső, a marosvásárhelyi (Erdély) kir. törvényszék elnökének Pálfy Mihály, a "Közérdek" című hírlap szerkesztője elleni sajtóperben, szép állapotban, 29p

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1897 Nachrichten von Siemens & Halske Aktiengesellschaft
14445.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1898-1915 Vegyes szentkép tétel, közte Remete Sz. Máriás és Szent Erzsébetes is, köztük lito és csipkés is, kb. 30 db, 11x7 cm és 8x5 cm közötti méretben
14446.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
23
1899-1900 A Magyar Iparművészet c. folyóirat számai egybekötve (II-III. évf., 1899. jan. - 1900. jan.-márc.), gazdag szövegközi és egészoldalas képanyaggal illusztrálva, félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, hiányzó gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal
14447.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
35
cca 1900 10 db régi, nemesi névjegykártya, sok aláírt, ráírt.
14448.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900 Genova, régi album 30 db képpel, zsinórfűzéses papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, 30,5x23 cm
14449.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1900 Emlék Szilácsról, leporelló, sérült borító / Sliač, Slovakia
14450.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1900 Graz, Elektrische Beleuchtung litho plakát, jó állapotban, 53×41 cm
14451.

cca 1900 "Graz, Elektrische Beleuchtung" litho plakát, jó állapotban, 53×41 cm

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
cca 1900 Rosenthal H. Utóda tájékoztatója kisbírók részére szolgáló egyenruhákról, szakadással
14452.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1900 Abbazia (Opatija), album 14 db utólagosan színezett képpel, borító nélkül, foltos, részben szétváló tűzéssel
14453.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10
14454.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft