Hajózás, Balaton

Tételek száma: 46

Koppány Tibor-Péczely Piroska-Sági Károly: Keszthely. Magyar Műemlékek. Bp., 1962, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
13568.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Tihany. Fotóalbum Gyökér László fekete-fehér fotóival. Passuth László előszavával. Bp., 1967, Kossuth-ny. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
13569.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Simon József: Balatonszentgyörgyi képes krónika. Kiszling Mátyás fotóival. A nyitó oldalon Urbán Ferenc, valamint a könyvben Simon József rajzaival. Balatonszentgyörgy, 1978., Balatonszentgyörgy Község Közös Tanácsa, (Kaposvár, Somogy m. Nyomdaipari Vállalat.) Kiadói nyl-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 2000 példányban.
13570.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
2 db Balaton témájú könyv + 1 térkép: Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Balaton. Szerk.: Major Béla. Panoráma Útikönyvek. Bp., 1963, Műszaki Könyvkiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, átlátszó védőborítóban. + Balaton térképe, 1 : 95.000, Bp., 1965, Kartográfiai Vállalat, a hajtások mentén kis szakadásokkal, 95,5x33 cm
13571.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. Veszprém, 2007, Vitis Aureus, 404 p. Kiadói kartonált papírkötés.
13572.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
3 db - Dr. Zákonyi Ferenc: A balatoni üdülőkörzet természeti értékei + Szalai Imre: Balatonfüred + Illés István (szerk.): Tavunk, a Balaton. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
13573.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Keszthelyi emlék, vitorlást ábrázoló asztali dísz, fém, műmárvány talapzaton, a vitorlán kopott felirattal, m: 16 cm
13574.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
11
cca 1946 Wheeler hajgyártó vállalat reklámja, ofszet, papír, papírra kasírozva, 32x23 cm
13575.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A Balaton szíve. Zamárdi antológia. Zamárdi, 2007., Zamárdi Nagyközség Önkormányzata. Fekete-fehér fotókkal illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés.
13576.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13577.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Balaton. Ungarn. Bp.,én.,Magyar Hirdető, 12 sztl. lev. Papírkötés.
13578.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Halász, Zoltán-Hemző, Károly: Lake Balaton. A taste of Hungary. Bp.,1988,Corvina. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal, receptekkel. Kiadói kartonált papírkötés.
13579.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft