Fotó

Tételek száma: 447

Kisebb zacskónyi vegyes fotó, negatív és diakép
13162.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1980 8 db MTI sajtófotó sporttal labdarúgással, tornával kapcsolatban 21x24 cm
13163.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Nem élhetek muzsikaszó nélkül és a Magyarok c .film 6 db film fotója. 24x18cm
13164.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1968 Szilágyi Erzsébet Gimnázium IV. D. 1964-1968 osztályának tablófotója, a felületén kis törésnyomokkal, a hátoldala foltos, 24x30 cm
13165.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

cca 1938-1939 Általános iskolai osztályképek, 2 db kartonra kasírozott fotó, Keresztény Béla budapesti fényképész pecsétjével jelzettek, 23x17 cm és 15,5x11 cm
13166.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

cca 1910-1920 8 db nagy méretű iskolai tabló fotó, benne Sziget utcai általános, stb. sok aláírással
13167.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

cca. 1880 Család fotója. Halmy Béla műterméből, szecessziós, kitámasztós, üvegezett, fakeretben. 20x11cm
13168.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Vegyes cipősdoboznyi fotó tétel, gyerekportrék, családi életképek, képeslapok, stb., vegyes méretben
13169.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

22 db vegyes, nagyrészt régi, nagyméretű fotó (portré, csoportkép, tablófotó, stb.), közte keményhátúak, vegyes méretben és állapotban
13170.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

13171.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

cca 1941 Dust be my destiny c. film fotója Pecséttel jelzett, sarokhiánnyal. 26x21 cm
13172.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

7 db festményekről készült, fekete-fehér fotó, a bécsi Szépművészeti Múzeum (Kunsthistorisches Museum) pecsétjével jelzettek, 29,5x20 cm és 28x23 cm körüli méretben, 22,5x18 cm és 30x22,5 cm közötti méretben
13173.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,44
2,81

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft