Bolhapiac Tételek száma: 549
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2587902
12236
414
Flea Market
2db bizsu nyaklánc h:72-124cm 2585919
12237
414
Flea Market
Hermann jelzett, ezüstözött alpakka dzsemtartó, kopott, 5cm 2589020
12238
414
Flea Market
Négyzet alakú szegecsek, újszerű állapotban 2589364
12239
414
Flea Market
Vegyes töltő és golyós tollak, h: cca. 14cm 2585625
12240
414
Flea Market
NO 215 anyag vastagság mérő, acél, jelzett, bőr tokban, 8,5cm 2585347
12241
414
Flea Market
Katona, fém, kopott, m:9cm 2585344
12242
414
Flea Market
Kürt fúvóka, réz, kopott, m:10 cm 2589430
12243
414
Flea Market
3db bicska, kopott, h:6-12cm 2589537
12244
414
Flea Market
Női gyöngyházberakásos bicska, jelzett, h:8cm 2586899
12245
414
Flea Market
Uebe régi, jelzett higanyos láz- hőmérő tokban.h:13cm 2589867
12246
414
Flea Market
Hópehely obszidián nyaklánc, h: 44 cm 2586866
12247
414
Flea Market
Egyedi, kézzel készült vadászkés, Válik jelzéssel, bőr, szaru. h:24 cm szegecselt bőr tokkal. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft