Bolhapiac Tételek száma: 549
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2564639
12016
414
Flea Market
Extra minőségű vegyes bizsu tétel, korának megfelelő állapotban. 2572818
12017
414
Flea Market
6 db régi villa, jelzettek, egyik monogrammal, kopásnyomokkal, h: 17,5 és 18 cm 2541837
12018
414
Flea Market
Szent Lipót viasztábla, sérülésekkel, 28×17 cm 2484221
12019
414
Flea Market
2 db diótörő, fém és fa, h: 13,5 és 21 cm 2564640
12020
414
Flea Market
Extra minőségű vegyes bizsu tétel, korának megfelelő állapotban. 2585595
12021
414
Flea Market
André Philippe golyóstoll tokban és 2db ameriakai töltőtoll, kopott, h:12-14cm 2586872
12022
414
Flea Market
Tramontina vadászkés, jelzett, parafa nyéllel, bőr tokban, h:27cm 2585375
12023
414
Flea Market
Tibeti Vadzsra csengő, fém, rozsdás nyelvvel, kopott, m:14cm 2586461
12024
414
Flea Market
Glashart jelzésű tolómérő, kopott bőr tokban, h:26cm 2586448
12025
414
Flea Market
2 db vadász kés, agancs nyéllel, kopott, jelzés nélkül, h:17-23cm 2585373
12026
414
Flea Market
Csengő, szőlő motívummal, réz, kopott, m:16cm 2586910
12027
414
Flea Market
Egykezes mérleg kettő darab, karton dobozban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft