Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 33

vitéz Somogyváry Gyula: A Rajna ködbevész. Regény. Bp., 1941, Singer és Wolfner. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Kiadói illusztrált papír-kötés, a papírborító elülső illusztrált borítékja leszakadt,(de meg van.)
16550.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
vitéz Somogyváry Gyula: A pirossapkás kislány. Regény. Bp., 1942, Singer és Wolfner. A borító illusztrációja Fejes Gyula (1895-1956) munkája. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált papír-kötés, a papírborítón kis kopásnyomokkal, kis szakadással.
16551.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Az olasz háború előzményeiről. Az új osztrák-magyar vöröskönyv népies kiadása. Bp., 1915., Cs. és Kir. Közös Külügyminisztérium, 30 p. Kiadói papírkötés, kis szakadással a gerincen.
16552.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16553.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Marshall tábornagy: így győztünk... Ford.: Éber Ernő. Bp.,(1945), Franklin. Kiadói egészvászon-kötés. A rombadőlt és újjászületett Franklin-Társulat 119. sz. kiadványa.
16554.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hajdú István: Milyen volt az a mi régi hadseregünk? Bp., 1927, Légrády. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
16555.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Stig Förster, Markus Pöhlmann, Dierk Walter: A világtörténelem nagy csatái. Szalamisztól Sínaiig. Bp., 2003, Corvina. Kiadói papírkötés.
16556.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16557.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vörös Ákos: Becsülettel a hazáért. Szántó Róbert főhadnagy és vértanú társai emlékének. Győr, 2019., Palatia-ny., Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16558.

Vörös Ákos: "Becsülettel a hazáért." Szántó Róbert főhadnagy és vértanú társai emlékének. Győr, 2019., Palatia-ny., Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Tilkovszky Loránt: SS-toborzás Magyarországon. Népszerű Történelem. Bp., 1974, Kossuth. Néhány fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
16559.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hadtörténelmi tanulmányok. Zalai Gyűjtemény 36/I. Szerk.: Molnár András. Zalaegerszeg, 1995., Zalai Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés. Benne több Zala megyére vonatkozó érdekes hadtörténeti tanulmánnyal.
16560.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
M. Szabó Miklós: A magyar Katonai felsőoktatás története 1947-1956. Bp., 2004. Zrínyi. Kiadói kartonálásban
16561.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: