Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 41

17036.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17037.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17038.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Reinhard Gerer: Nagy szakácsok kis fortélyai. Ford.: Molnár Márta. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17039.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás, a szép otthon, a jó konyha. Bp., 1935, Színházi Élet. Kiadói egészvászon kötés, kopott, foltos borítóval, 2 kijáró lappal, hiányzó elülső szennylappal.
17040.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17041.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szuhács János: Gyümölcskertészet a polgári fiúiskolák II. osztálya számára. Mezőgazdasági és ipari ismeretek. II. köt. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 59+1 p. Kiadói papírkötés, foltos, ceruzás jegyzetekkel.
17042.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Buga László: Receptírás után. Nem novellák, nem riportok, nem karcolatok, csak egy falusi orvos emlékei. Hunnia Könyvek. Esztergom, 1940, Hunnia. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott szakadozott, foltos papír védőborítóban, de belül jó állapotban, volt könyvtári példány. Ritka!
17043.

Buga László: Receptírás után. Nem novellák, nem riportok, nem karcolatok, csak egy falusi orvos emlékei. "Hunnia" Könyvek. Esztergom, 1940, Hunnia. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kopott szakadozott, foltos papír védőborítóban, de belül jó állapotban, volt könyvtári példány. Ritka!

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Stumpf Károlyné (összeáll.): Bébé leves, húsos egytál, hústalan egytál ételek receptkönyve. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17044.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Varga Kálmán: Újabb tapasztalatok a cukorrépatermelés terén. Kolozsvár, 1904, Gámán János, 26 p. Kiadói papírkötés.
17045.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schneider Sándor: Az angóranyúl-tenyésztés kézikönyve. Bp.,én.,Tátrai-ny. Negyedik kiadás. Két fekete-fehér fotókat tartalmazó táblával illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17046.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A jó barátnő. Kitűnő magyar szakácskönyv. Tanácsadó a háztartásban és gazdálkodás minden ágában. Összeáll.: Cs.-Guits Matild. Reprint kiadás. H.n., 2013, Pro-Team Nonprofit Kft. Kiadói papírkötés.
17047.

A jó barátnő. Kitűnő magyar szakácskönyv. Tanácsadó a háztartásban és gazdálkodás minden ágában. Összeáll.: Cs.-Guits Matild. Reprint kiadás. H.n., 2013, "Pro-Team" Nonprofit Kft. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft