https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Judaika~1000019/Karsai-Elek-szerk-Fegyvertelen-alltak-az-aknamezokon-Dokumentumok-a-munkaszolgalat-tor~II1788269
1788269
17186
414
Books: Judaica
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Karsai Elek (szerk.): "Fegyvertelen álltak az aknamezőkön..." Dokumentumok a munkaszolgálat történetéhez Magyarországon I-II. Bp., 1962, Magyar Izraeliták Országos Képviselete. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
ÉlÅ‘ közvetÃtés