Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 282

Scherz Ede: A rádió humora. Bp.,1931, Szerző. KOrabeli félvászon kötésben
17348.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szirmai Károly: Az idő hídján. Stuttgart - New York, 1981. Szirmai Archivum. Ajándékozási sorokkal, talán Szirmai Endrétől. Kiadói papírkötésben
17349.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fénylő ölednek édes örömében... A sumer irodalom kistükre. Összeáll., sumer eredetiből fordította, az előszót és a jegyzeteket írta: Komoróczy Géza. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17350.

"Fénylő ölednek édes örömében..." A sumer irodalom kistükre. Összeáll., sumer eredetiből fordította, az előszót és a jegyzeteket írta: Komoróczy Géza. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17351.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Arcübasew: Szanin. Teljes kiadás. Bp., 1910, Rozsnyai Károly Kiadása. Kiadói papírkötés, kevés sérüléssel. Mihail Petrovics Arcübasev (1878-1927) orosz író, a forradalom elől Lengyelországba menekült. Legismertebb műve a Szanin, amelynek pornográf, szadista részei miatt a könyv a maga korában botrányt okozott.
17352.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sven Lange: Sámson és Delila. Tragikomédia. fird: Karinthy Frigyes Bp., 1920. Kultura. Kiadói papírborítóval. Sérült Szántó Lajos borító tervével
17353.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17354.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Janus Pannonius. Magyar költő magyarul. Berczeli A. Károly fordításai. N. Kontuly Béla rajzaival. Szeged, 1934, Prometheus. Kiadói papír kötésben, papír védőborítóban.
17355.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Germaine Ramos: Csak a tested... (Rien, que tonc orps...) Ford.: Bródy István. Erotikus regény. Bp., én., Uj Magazin. Kiadói kissé foltos, kissé kopott borítóval.
17356.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Karinthy Frigyes: Lepketánc. Fantasztikum egy felvonásban. Bp.,é.n., Athenaeum. 56p. Kiadói papírborítóval
17357.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Karinthy Frigyes: Martinovics. Illusztrált. Bp., Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. (Singer és Wolfner), 1947. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal
17358.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Fekete István: Tíz szál gyertya. Bp., 1985, Móra. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17359.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft