Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 282

G. Fábri Zsuzsa: 40 arc, 40 írás. Bp., 1984, Szépirodalmi Könyvkiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Írott képek. 77 portré. Móser Zoltán fotói. Bp., 1997, Könyves Kálmán Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17540.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
S. Nagy Anikó: Kereskedővilág. Szemelvények a magyar kereskedelem történetéből. / The World of Commerce. Selected Passages from the History of Hungarian Commerce. Bp., 2007, Mundus, 272 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17541.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dessewffy Tibor, Lakner Zoltán, Török Gábor, Szebeni András: ...res publica... A köztársaság ügye közös ügy. Pat Cox, az Európai Parlament elnökének előszavával. Pécs, 2004, Alexandra, 201+2 p. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17542.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
18500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18501.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Caius Valerius Catullus összes költeményei. Cai Valerii Catulli Veronensis Quae Supersun Omnia. Ford.: Devecseri Gábor. Kerényi Károly bevezetésével. Bp., 1938., Officina, 216 p. Első kiadás. Latin és magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
18502.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
P. Ovidius Naso Szerelmei. P. Ovidi Nasonis Amores. Ford.: Karinthy Gábor. Szilágyi János György tanulmányával. [ Kétnyelvű Klasszikusok.] Bp., 1943., Officina, 201+2 p. Latin és magyar nyelven. Kiadói aranyozott gerincű kartonált papírkötés, a borítón kopásnyomokkal, kissé foltos lapélekkel.
18503.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18504.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Lestyán Sándor: Repülj fecském...Reményi Ede regényes élete. Bp, 1942, Renaissance. Szakadt, foltos papírkötésben. Félig levált kötés, kijáró lapok. Számozatlan példány.
18505.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rájátszás. Szívemhez szorítom. Hn., 2015, Magvető-Kultúrkombinát. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Hiányzó CD melléklettel.
18506.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Rájátszás. Szerk.: Nagy Gabriella- Valuska László. Hn., 2013, Kultúrkombinát Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
18507.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Inge Nielsen: A szeretkezés tudománya. Ölelj úgy, hogy jó legyen! Budapest, 1992., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött.
18508.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft