1947 Jugoszláviai építkezések és fejlesztések a kommunizmus időszakából, 25 db albumba ragasztott, feliratozott fotó, albumon "Veres Péter Belgrád" fém plakettel, 12×17 cm
1900 Az iparrajziskola építészeti osztályának osztálytablója, az osztályfőnök kismarty Lechner Jenő a növendékek is nevesítve, kissé sérült kartonon. 32x25 cm
1908 A magyar városok kongresszusának résztvevőinek csoportképe, 1908. feb. 26., a fotón számos polgármesterrel és városi tisztviselővel, közte Bárczy István (1866-1943) budapesti polgármesterrel (1906-1918, majd főpolgármester 1918-1919), keményhátú fotó Beller Rezső budapesti műterméből, a fotón felületén sérülésnyomokkal, 17x46 cm
1908-ban a magyar városok kongresszusának résztvevői, Bárczy István budapesti főpolgármester vezetésével, azért gyűltek össze, hogy tiltakozzanak a magyar kormány adóreform tervei ellen, számos akkori neves polgármester, és városi tisztviselő megjelent a kongresszuson, köztük: Győrből, Wermes Jenő polgármester, Komáromból, Domány János polgármester, Nagyváradból, Rimler Károly polgármester, Temesvárból,Telbisz Károly polgármester és még sokan mások. A kongresszuson után a résztvevők (része vagy egésze?) csoportképet készítettek Beller Rezsővel. Ritka, egyedülálló fotó. (Mellékelve a kongresszuson megjelentek névsorával, és két korabeli cikk másolatával.)
10 db vegyes, régi és modern fotó, közte keményhátú, ill. a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett is, vegyes állapotban, 13x9 cm és 23x18 cm között