2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
XVIII. sz. utolsó harmada Robert Bénard (1734-1777): Fabrique des Armes, Fusil de Munition, Suppl. Pl. 2.,rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, 22x35 cm