Metszetek

Tételek száma: 118

Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: Talpra magyar!, 1848. március 15. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián: Bellony L. Lap alján kisebb szakadással. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 44x62 cm
10711.

Bellony(i) László (1871-1913) festménye után: "Talpra magyar!", 1848. március 15. Kromolitográfia, papír. Jelzett a litográfián: Bellony L. Lap alján kisebb szakadással. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 44x62 cm

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
George Veal (1820-1866) festménye után, Edward Gilbert Hester (1843-1903) metszése: Killed Among the Brake. Színes litográfia, papír, jelzett a litográfián. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fa keretben. 43x60 cm
10712.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883)-Georg Michael Kurz (1815-1883): A fóthi szentegyház, Pest, Lauffer és Stolp, acélmetszet, jelzett a dúcon, 16x12 cm, teljes: 16x24 cm
10713.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1850-1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - Franz Hablitschek (1824-1867): Városliget Pesten, acélmetszet, jelzett a dúcon, foltos, 13x18 cm, teljes: 16x24 cm
10714.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1900 C. Heinemann jelzéssel 13 db különféle ölözeteket viselő nőket ábrázoló litográfia: orosz parasztasszony, fundango, francia forradalmi lány stb. Kőnyomat-papír / lithography 20x28 cm
10715.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1900 Piglhein Dante Beatricéje. Fénnyomat kartonon, saroktöréssel 13x19 cm
10716.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Feleki Miklós (Mint Mátyás király, Szigligeti Mátyás király lesz drámájában.) Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, hajtásnyommal, kissé foltos, 24x19 cm
10717.

Feleki Miklós (Mint Mátyás király, Szigligeti "Mátyás király lesz" drámájában.) Litográfia, papír, jelzés nélkül, üvegezett fa keretben, hajtásnyommal, kissé foltos, 24x19 cm

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1846 Tyroler József (1822-1854): Liszt Ferenc. Beilage zum Ungar 1846. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, paszpartuban, üvegezett fa keretben, foltos, hajtásnyommal, sérült, 21x13 cm
10718.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Agnés Sorel (1422-1450) francia kegyencnő, VII. Károly francia király szeretője, litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 18x11 cm
10719.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: Szentháromság tere és Nagyboldogasszony egyháza Budán. Dreifaltigkeitsplatz und Marien Himmelfahrtskirche in Ofen. Darmstadt, G.G. Lange, , OFSZET nyomat modern , üvegezett fa keretben, 17x12,5 cm /  cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883) - G. Hess: Trinity Square and the Church of Our Lady of Buda, ofsett, 17x12,5 cm
10720.

Törölve
cca 1880 Palesztína a Szent Föld látképe Rotációs fametszet 42x38 cm
10721.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1890-1900 kb. 70 db építészet, művészet témájú nyomat és metszet a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyers Lexikonából, helyenként kissé foltos, 15x23,5 cm körüli méretben
10722.

cca 1890-1900 kb. 70 db építészet, művészet témájú nyomat és metszet a Pallas Nagy Lexikonából és a Meyer's Lexikonából, helyenként kissé foltos, 15x23,5 cm körüli méretben

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft