Viski Balás László (1909-1964): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Deko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Viski-Balas-Laszlo-1909-1964-Csendelet-Olaj-vaszon-jelzett-Dekorativ-kisse-serult-f~II2591389
2591389
10354
414
34000
Kikiáltási ár:
34 000 Ft 91,89 EUR , 100,00 USD
Leírás: Viski Balás László (1909-1964): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×50 cm.
: pelikán_kristóf