18 000 Ft
46,63 EUR, 51,43 USD
Szokol Vilibáld (1888-?): vitéz dr. Szathmáry Zoltán nőgyógyász, orvosi szakíró portréja, 1924. Olaj, vászon, jelzett, Szokol Vilibáld autográf ajándékozási soraival. Kartonra varrva, karton sérült, vászon hátsó részén széleinél sérült. Sérült fa keretben, 60x49 cm