Jac Gijzen (1956-): Gesztusok (cím nélkül). Olaj, vászon, jelzett a há... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Jac-Gijzen-1956-Gesztusok-cim-nelkul-Olaj-vaszon-jelzett-a-hatoldalan-fakeretben-50~II2589828
2589828
10099
414
17000
Leírás: Jac Gijzen (1956-): Gesztusok (cím nélkül). Olaj, vászon, jelzett a hátoldalán, fakeretben, 50x50 cm
: pelikán_kristóf