B. Séday Mária (1925-2009): Táncosok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/414/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/B-Seday-Maria-1925-2009-Tancosok-Ceruza-papir-jelzett-Uvegezett-keretben-14C39717-cm~II2379284
2379284
10022
414
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: B. Séday Mária (1925-2009): Táncosok. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 14×17 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: