Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2587701
10577
414
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Kispál?) jelzéssel: Baromfiudvar. Olaj, falemez. Dekoratív fa keretben, 30x35 cm 2585443
10578
414
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy. Rézkarc, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 24x16 cm 2585521
10579
414
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Színezett rézkarc, selyem. Üvegezett fa keretben. 21x13,5 cm 2595969
10580
414
3800
Olvashatatlan jelzéssel: Pók, 2020. Computer print, papír, számozott (41/46). Lap bal alsó sarkában törésnyommal. 30x28,5 cm 2596732
10581
414
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet homárral. Vegyes technika, karton. 26x40 cm. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben. 2585613
10582
414
Olvashatatlan jelzéssel: Gesztusok. Olaj, karton. 36x55 cm 2596739
10583
414
Olvashatatlan jelzéssel: Csendélet citrommal. Olaj, falemez. 19x29 cm. Dekoratív fakeretben. 2596750
10584
414
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Tempera, karton. 24x32 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 2585689
10585
414
Olvashatatlan jelzéssel: Romantikus táj. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x40 cm 2587716
10586
414
Olvashatatlan jelzéssel: Prága, Károly-híd. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben, 16x23,5 cm 2585961
10587
414
Olvashatatlan (König?) jelzéssel: Táncolók, 1954. Akvarell, tus, papír, lapszéli apró szakadásokkal. 30,5×43 cm 2585968
10588
414
Olvashatatlan (König?) jelzéssel: Táncosok, 1954. Akvarell, tus, papír, lapszéli apró szakadásokkal. 30,5×43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft