Orosz porcelán kecske, jelzett, kopott, m:24cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Orosz-porcelan-kecske-jelzett-kopott-m24cm~II2575655
2575655
11354
413
Leírás: Orosz porcelán kecske, jelzett, kopott, m:24cm
: pelikán_kristóf