Német rokokójelenetes mokkás készlet, matricás porcelán, 24 karátos ar... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Nemet-rokokojelenetes-mokkas-keszlet-matricas-porcelan-24-karatos-arannyal-futtatott-jelze~II2576997
2576997
11353
413
Leírás: Német rokokójelenetes mokkás készlet, matricás porcelán, 24 karátos arannyal futtatott, jelzett, gyári mázhibákkal, kopásnyomokkal.
: tm