Meissen bonbonier és váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Meissen-bonbonier-es-vaza-kezzel-festett-porcelan-kopasnyomokkal-jelzett-d95cm-m14cm~II2574750
2574750
11300
413
Leírás: Meissen bonbonier és váza, kézzel festett porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, d:9.5cm, m:14cm
: karap_norbert