Herendi, Óherendi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, kis kopássa... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-Oherendi-porcelan-tojas-Kezzel-festett-jelzett-kis-kopassal-11-cm~II2580912
2580912
11162
413
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Herendi, Óherendi porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 11 cm
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: