Csehszlovák hagymamintás porcelán étkészlet, vegyesen, kopásokkal, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Csehszlovak-hagymamintas-porcelan-etkeszlet-vegyesen-kopasokkal-jelzett~II2560497
2560497
11287
413
34000
Kikiáltási ár:
34 000 Ft 91,89 EUR , 100,00 USD
Leírás: Csehszlovák hagymamintás porcelán étkészlet, vegyesen, kopásokkal, jelzett.
: nagy_andras