Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, sérült, h: 20,5 cm, nettó: 4,98 g https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~2000100/EzustAg-karkoto-jelzett-serult-h-20-5-cm-netto-4-98-g~II2583334
2583334
19137
413
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, sérült, h: 20,5 cm, nettó: 4,98 g
: karap_norbert