Órák

Tételek száma: 87

Omega mechanikus férfi karóra, kék bőr szíjjal, működik, kopott, d:27mm
11738.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Omega mechanikus férfi karóra, 1950 körül, bőr szíjjal, működik, d:37mm
11739.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
11740.

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Tissot PR50 férfi karóra, automata szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, fémszíjjal, működik, kopott, karcos, d:37 mm
11741.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Helbros férfi karóra, tripla dátumfunkcióval, mechanikus szerkezet, 17 köves, finombeállítással, működik, apró kopás, bőr szíjjal d:35mm
11742.

Kikiáltási ár:
95 000 Ft
256,76
279,41
Girard Perregaux Gyromatic, 18K arany (Au) gold, automata férfi karóra, 39 köves szerkezettel (szerkezetszám: 3219280). szép számlappal, dátum funkcióval, bőr szíjjal, működő, szép állapotban, pótolt koronával, hátlapi gravírozással. d: 35 mm / Girard Perregaux Gyromatic gold automatic watch
11743.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Fortis 2919 mechanikus wehrmachtswerk szerkezettel, 19 köves katonai karóra, fekete számlappal (korrózió), kopott szíjjal, kopásnyomokkal, nem működik, d:35mm
11744.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Orvosi zsebóra, mechanikus szerkezettel, analóg kijelzős, stopper funkcióval, működik, szép állapotú, d:50 mm, jelzett svájci szerkezet
11745.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
Tag Heuer férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, fémíjjal, működik, kopott, karcos,d:40 mm
11746.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Magalex Landeron mechanikus szerkezettel, Részben működik, javításra szorul, szíj nélkül, kopott, karcos, d:40mm
11747.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
EDOX férfi karóra, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, működik, kopott, karcos, működik, d: 35mm
11748.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Omega férfi karóra, acél szíjjal, japán szerkezettel, működik, d:25mm
11749.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft