Órák

Tételek száma: 87

Tag Heuer stopperes quartz szerkezettel, működik, jelzett, szép állapotban d:42mm
11726.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
International Watch Co. Schaffhausen zsebóra, acél tokkal, jelzett szerkezet: Probus Scafusia. Működik, szép állapotban, szép plexivel d:50mm
11727.

Kikiáltási ár:
200 000 Ft
540,54
588,24
Rado quartz férfi karóra, titán alapú kerámia szíjjal, működik, dobozban, korának megfelelő állapotban d:30mm
11728.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
Longines Hydro Conquest Diver Bicolor Quartz férfi karóra, gyári acél szíjjal, működik, apró kopásokkal, gyári dobozban, d:39mm
11729.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
Breitling férfi automata karóra, bőr szíjjal, működik, d:35mm Breitling dobozban,
11730.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Bogner automata szerkezetű chronográfos férfi karóra, bőr szíjjal, működik, fadobozban, d:37mm
11731.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
11732.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
Omega kalapács automata férfi karóra, 1950-1959 közötti, acél számlap, aranyozott tokban, kopott, d:34 mm.
11733.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Feles ütős asztali óra, feltehetően francia, higanykompenzációs ingával, üvegen apró csorbák, 1900 körül, utólag lefújt arany színű festékkel, működik, kulccsal, m:40cm
11734.

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00
Omega mechanikus szerkezetes asztali gömbóra, számlapján kézzel festett erotikus jelenet látható, két férfi és egy nő látható rajta, az egyik férfi erotikus animációval rendelkezik, amely a felhúzás után automatikusan és folyamatosan működik. Analóg kijelzős, arab számos, szerkezet jelzett: OMEGA. 1912 körül. d:8cm, apró karcolások, kopások. Működik.
11735.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
Seiko 23 köves automata óra, koronáról is húzható 4R35-ös automata szerkezettel, cca. 41 óra járástartalékkal, zafír óraüveg (apró karcok), rozsdamentes acél tok-és szíj, 10 ATM / 100M vízállóság, dátumjelző, d:40mm, tökéletesen működik, eredeti dobozában, papírokkal.
11736.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Tissot automata férfi karóra, dupla szíjjal, leírással, eredeti dobozban, szép működő állapotban. d:40mm
11737.

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft