Dekoratív falikárpit, farostra kasírozva. Dekoratív, kissé sérült, his... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500008/Dekorativ-falikarpit-farostra-kasirozva-Dekorativ-kisse-serult-historizalo-stilusu-fa~II2583137
2583137
11649
413
Antique
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Dekoratív falikárpit, farostra kasírozva. Dekoratív, kissé sérült, historizáló stílusú fa keretben. 45,5x60,5 cm
: pelikán_kristóf