Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 24

Mesék, kalandok és történetek. Andersen után. Bp., 1875, Légrády. Félvászon kötés, litho illusztrációval díszített kötéstábla, kopottas állapotban.
17272.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
U Prometu...[Forgalomban ...] Zagreb, 1986, Nasa Djeca, 4 sztl. lev. Kiadói kemény-kötés, kopott, egy tábla firkált. Benne színes illusztrációkkal a forgalomban közlekedő autókról, repülőkről, vonatokról...stb., valamint Esso benzinkúttal.
17273.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hadmenet, nászmenet. Irtisi osztják mesék és mondák. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vértesi Edit. A versbetéteket Képes Géza fordította. Az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1975, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17274.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17275.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Hadmenet, nászmenet. Irtisi osztják mesék és mondák. Vál., ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Vértesi Edit. A versbetéteket Képes Géza fordította. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1975, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17276.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rajzolunk - Festünk. Bp., é.n., Szépmíves Műhely, 16 p. Fekete-fehér és színes ábrákkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos borítóval, ceruzával részben kitöltve/színezve.
17277.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mrs. Molesworth: Kakuk pajtás. Vidám történet kis fiúknak, kis lányoknak. Bp., Dante. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17278.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szász Menyhért: Bőrharisnya. A cserkészek diadala. Sopron, 1916, Rötting Gusztáv és Fia. Kiadói egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé elvált, kopottas állapotban.
17279.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Hanna-Barbera: Maci, Cindy és Bubu. Ford.: Pintér Erzsébet. Bp.,1986,Móra. Kiadói papírkötés.
17280.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17
Walt Disney: Pinocchio. 1995. Kiadói kartonált papírkötésben
17281.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
29
Szegváry Mihály: Hétpróbás társaság. Bp., Szent István Társulat. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17282.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Gogol: A legvitézebb közákkapitány. Tárász Bulyba rendkívüli élete. Gogoly regényéből az ifjuság számára átdolgozta: Szalacsy Károly. Bp.,1938,Rekord. Roxi rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.
17283.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft