2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Grünwald Béla: A közigazgatás közegei törvényhatóság körében. A törvényhatósági közigazgatás kézikönyve V. köt. Rendszeresen összeáll.: - -. Bp., 1885, Ráth Mór, 8+312+XI p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső előzéklap szakadt, két lap kijár.