1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Az 1880-dik évi országos törvénytár. (Corpus Juris.) Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1880., Légrády, 6+291+1 p. Korabeli félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, az elülső borítón kis sérülésekkel, intézményi bélyegzőkkel, 33x25 cm