17381.
413. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Egyéb ritkaságok
1 000 Ft
Schulthess, F.: Dictionnaire Suédois-Francais. Svensk-Fransk Ordbok. Stockholm, 1903, P. A. Norstedt & Söner. 402 p. Francia és svéd nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel. Gombocz Zoltán (1877-1935) nyelvtudós, az MTA tagjának névbejegyzésével, dátumozva (1904).