13344.
413. Lezárult gyorsárverés
Fotó
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
cca 1960 Budapesti közgyűlés, vintage fotó, jelzés nélkül, paszpartuban, fotó kopott, kissé sérült, 23×29,5 cm