https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Fotó

Tételek száma: 474

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1968 Salgótarján, Görbe Ferenc bajai fotóművész feliratozott vintage fotóművészeti alkotása (Perspektíva), 23,5x14,5 cm
12941.

1968 Salgótarján, Görbe Ferenc bajai fotóművész feliratozott vintage fotóművészeti alkotása (Perspektíva), 23,5x14,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
2
1964 Gáti Samu ,,Gyulai utcakép című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 18x24 cm
12942.

1964 Gáti Samu ,,Gyulai utcakép" című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 18x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
2
Gyarmati István: XIV. Ilka u 34/a Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.
12943.

Gyarmati István: "XIV. Ilka u 34/a" Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1963 Horváth István: Lépcső című fotóművészeti alkotása, feliratozva, 24x16,9 cm
12944.

1963 Horváth István: Lépcső című fotóművészeti alkotása, feliratozva, 24x16,9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1987 Josef Kadar ,,New Delhi 1987 című vintage fotóművészeti alkotása, aláírva, pecséttel jelzett, 13,1x7,4 cm, karton 20x14,8 cm
12945.

1987 Josef Kadar ,,New Delhi 1987" című vintage fotóművészeti alkotása, aláírva, pecséttel jelzett, 13,1x7,4 cm, karton 20x14,8 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
9
1973 Kriss Géza aláírt vintage fotója, 24x10,2 cm
12946.

1973 Kriss Géza aláírt vintage fotója, 24x10,2 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
6
1982 Kabáczy Szilárd (1930-2004) székesfehérvári fotóriporter és fotóművész hagyatékából az ,,Őszi reggel című fotóművészeti alkotása, pecséttel jelzett, 18x24 cm
12947.

1982 Kabáczy Szilárd (1930-2004) székesfehérvári fotóriporter és fotóművész hagyatékából az ,,Őszi reggel" című fotóművészeti alkotása, pecséttel jelzett, 18x24 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
1963 Kaszab Imre ,,Beszéd az árnyékkal című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 23,7x16,3 cm
12948.

1963 Kaszab Imre ,,Beszéd az árnyékkal" című vintage fotóművészeti alkotása, feliratozva, 23,7x16,3 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
4
1970 Keveházi János (?-?) kőbányai fotóművész hagyatékából 1db feliratozott és aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 23x10 cm
12949.

1970 Keveházi János (?-?) kőbányai fotóművész hagyatékából 1db feliratozott és aláírt vintage fotóművészeti alkotás, 23x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1929 Palócok mise után, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett és feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 20,5x16,6 cm
12950.

cca 1929 Palócok mise után, Kerny István (1879-1963) budapesti fotóművész hagyatékából pecséttel jelzett és feliratozott vintage fotóművészeti alkotás, 20,5x16,6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
2
1957 Oldalkocsis motorkerékpár Kállai Ferenc színésszel a ,,Csigalépcső című magyar filmben, 1 db vintage produkciós filmfotó, 20,5x28,3 cm
12951.

1957 Oldalkocsis motorkerékpár Kállai Ferenc színésszel a ,,Csigalépcső" című magyar filmben, 1 db vintage produkciós filmfotó, 20,5x28,3 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1978 Marinkay István (1920-?) veszprémi fotóművész hagyatékából 13 db vintage fotó, az aktfényképezés műfajából, 9x6 cm
12952.

cca 1978 Marinkay István (1920-?) veszprémi fotóművész hagyatékából 13 db vintage fotó, az aktfényképezés műfajából, 9x6 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
5

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz