Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Libapásztorlány. Olaj, karton, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/413/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Mesterhazy-Denes-1900-1949-korul-Libapasztorlany-Olaj-karton-jelzett-Dekorativ-kisse~II2573815
2573815
10266
413
Leírás: Mesterházy Dénes (1900-1949 körül): Libapásztorlány. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 36×25,5 cm
: pelikán_kristóf